Predaj, rodinný dom Vysoká nad Kysucou s pozemkom 2174 m2

Predaj, rodinný dom Vysoká nad Kysucou s pozemkom 2174 m2

210.000,- €

Štát: Slovensko
Okres: Čadca
Mesto: Vysoká nad Kysucou

Vlastníctvo: osobné
Druh: Rodinný dom
Typ: predaj


Ponúkame Vám na predaj rodinný dom vo Vysokej nad Kysucou v krásnom prostredí Kysúc, na kopci s výhľadom.
Dom je obklopený nádhernou krajinou, lesmi, nachádza sa v nadmorskej výške 670 m n.m. Nájdete tu ticho, kľud a čistý vzduch. V zadnej časti pozemku je bránka, odkiaľ je priamy vstup do okolitých lesov, mnohých turistických trás a cyklotrás. 50 m od chalupy sa nachádza štýlové pohostinstvo s terasou, kde sa ponoríte do doby minulej. Najznámejšia trasa Beskydsko – Javornícka lyžiarska bežecká magistrála na Kysuciach je vedená pohorím Javorníkov v nadmorskej výške od 685 po 1 050 m n. m. Hlavná trasa má dĺžku 50 km a je rozdelená na viaceré čiastkové a pripájacie trasy. Nástupné miesto na magistrálu je 50 m od domu. Sedlo Semeteš je jednou z križovatiek Javornického chodníka, ktorý je výnimočný v rámci celej Európy. Na 15 zastávkach turisti môžu poznať tvorbu významných umelcov z Kysúc a Považia, v podobe kamenných balvanov a na nich umiestnených artefaktov zo skla, kovu a dreva. Tento chodník v dĺžke 50 km možno nazvať unikátnou galériou v prírode s jedných z najkrajších výhľadov na Kysuciach.
Dom je podpivničený, pivnica pozostáva z 3 miestností o celkovej ploche 30 m2. /možnosť zrealizovať napr. wellness, sauna a pod./ V pivnici je umiestnený elektrický kotol a 150 litrový bojler na vodu. Prízemie domu pozostáva z 3 obytných miestností: spoločenská miestnosť spojená s kuchyňou, 2 spálne, kúpeľňa, špajzka, chodba a zádverie o celkovej ploche 80 m2. Na poschodí sa nachádza veľkorysý podkrovný priestor o veľkosti 50 m2, kde je možnosť vybudovať 2-3 miestnosti, alebo ponechať ako 1 veľkú miestnosť. V dome sú nové vinylové podlahy, omietky, sadrokartónové stropy, vymaľované na bielo. V kuchyni je nová kuchynská linka vyrobená na mieru so všetkými vstavanými spotrebičmi: mikrovlnná rúra, indukčná varná doska, elektrická rúra, umývačka riadu, chladnička s mraziakom. Dom sa predáva čiastočne zariadený novým nábytkom. Celý pozemok je oplotený. Vedľa domu sa nachádza prístavba - kôlňa, slúžiaca k uloženiu dreva a pod. Voda je zo studne pri dome, odpady sú zvedené do septiku.
V dome ešte prebiehajú dokončovacie práce v rámci rekonštrukcie. Po dohode s novým majiteľom sa môžu ponechať zhotovené webové stránky s rezervačným systémom.
Cena 210 000 €

Poloha nehnuteľnosti na mape

Podrobné informácie

Zastavaná plocha80 m²
Celková rozloha2174 m²
Rozloha pozemku2174 m²
Úžitková plocha125 m²
Vlastníctvoosobné
Stavpo rekonštrukcii
Statusaktívne
Pivnicaáno
Postavené ztehla
Zariadeniezariadený
Prístupová cestaasfaltová cesta

Ďalšie fotografie nehnuteľnosti